Hand Poured Scented Candles in Glass

Hand Poured Scented Candles in Glass

logo Julfie

Slide background

O NAS

Slide background

O NAS

Jesteśmy rodzinną, polską manufakturą specjalizującą się w ręcznie robionych zapachowych świecach, świecach dekoracyjnych oraz zapachowych świecach w szkle. Zajmujemy się wyrabianiem zapachowych świec dekoracyjnych, świec z naturalnego wosku sojowego w szkle od wielu lat.

Stworzyliśmy elegancki, ekologiczny PREZENT w przystępnej cenie.

Wszystko, co przedstawiamy Państwu jest nasze, oryginalne i niepowtarzalne. Oferujemy Państwu ręcznie robione, ręcznie zalewane, dobrze wykończone ekskluzywne produkty o wysokim standardzie.

Dbamy o detale techniczne i wizualno-estetyczne. Ważna jest dla nas najwyższa jakość użytych surowców i komponentów w procesie produkcyjnym.

Dla nas Twoja satysfakcja z zakupionego u nas produktu jest najważniejsza.

Produkty marki Julfie cieszą się uznaniem wielu klientów, którzy doceniają nas za dobór pięknego, grubego, kolorowego szkła, za stosowanie w produkcji naturalnego wosku sojowego, naturalnego, niedymiącego knota, biodegradowalnego, dekoracyjnego opakowania, a także za elegancki, ekologiczny PRODUKT.

Wprowadzamy nowości produktowe zgodnie z najnowszymi trendami, a przede wszystkim zgodnie z oczekiwaniami i potrzebami naszego Klienta.

o nas dol

Hand Poured Scented Candles in Glass

Hand Poured Scented Candles in Glass

Dostawa i płatność

Darmowa dostawa towaru do Klienta od 140,- zł.

Producent

Nasze marki

waiting

logo

Współpraca

Copyright © Marfie 2000 Sp. z o.o.